Witaj na blogu lessthanperfect, który powstał
ponieważ odważyłam się sięgać po swoje marzenia. 

O MNIE

Mam na imię Kaśka. W latach określających moje życiowe DOŚWIADCZENIE zamieniłam trójkę na CZWÓRKĘ. Okazało się to być tym wiekiem kiedy wiem czego chcę. Dotychczas pracowałam w mediach. Bywałam na planach FILMOWYCH jednak nawet szóstoplanowe role mnie omijały a epizodyczne fuchy klapsiarza i tyczkarza nie satysfakcjonowały. Teraz wiem jaka jest moja GŁÓWNA ROLA. Spełniam swoje marzenia. Jestem psychologiem a w wolnym czasie realizuję się będąc BLOGERKĄ, youtuberką, podcasterką i za chwilę psychologiem.

PSYCHOLOGIA to temat, który pochłonął mnie bez reszty – Uwielbiam LUDZI i ŚWIETNIE się czuję mając ich wokół siebie. Kocham MODĘ i KOSMETYKI.

Bycie Kobietą SPEŁNIONĄ i pomoc innym w odnalezieniu siebie poprzez ZADBANIE o swoje WNĘTRZE I ZEWNĘTRZE jest moją MISJĄ.

Kilka faktów o mnie  – tych LESS THAN PERFECT

#pozytywne zmiany efektem działania

rano zamiast budzika muszę jeszcze zagłuszyć echo
szalejące po sypialni z hasłem „działaj, działaj“, BO INACZEJ muszę wstawać i robić to co wymyśliłam

#kreatywność

kreatywność nie opuszcza mnie – chyba, że chodzi o katalog powodów do narzekania. Tam już się wypaliłam.

#zakupy

liczba zakupywanych przeze mnie balsamów do ciała jest odwrotnie proporcjonalna do zużycia, a pękająca w szwach szafa umożliwia mi pokazywać się  w dżinsach i białym t-shircie. Mój minimalizm wymaga poprawy – i pracuję nad tym.

#dbanie o rozwój

mam tyle książek o samorozwoju, że zaczynam wątpić w swoją umiejętność czytania ze zrozumieniem a tak naprawdę czasami jedno zdanie w książce potrafi zmienić nasze myślenie, życie – dlatego staram się nie rezygnować z żadnej co Tobie też polecam.

#marzenia

marzę by mieć coś do powiedzenia na Ted’ex a nie na Fuck Up Night. Jednak wierzę, że by mieć coś do powiedzenia na Ted’ex trzeba uzbierać materiału najpierw na Fuck Up Night, zgadzasz się?

#zdrowy styl życia

ilość diet na jakich byłam przewyższa mój biologiczny wiek (OMG) i to wszystko po to by zrozumieć, że jedzenie nas odżywia a najlepiej robią to warzywa i owoce. Czasami trzeba zatoczyć koło by zauważyć to co oczywiste od zawsze.

#sport

dwucyfrowego wyniku wciąż nie osiągam w ilości pompek (damskich) a w odchyleniach wagi na przestrzeni roku już dawałam radę. Ruch jest dla każdego – trzeba tylko znaleźć swój. 

O LESS THAN PERFECT
Jeżeli w Twoim życiu wszystko musi być perfekcyjne – to pewnie nie zatrzymam Cię tu na dłużej. Bo przeżywszy blisko już 4 dekady nie zamierzam dłużej gonić za tym co idealne i nieskazitelne. Wiem, że może być ciekawie, twórczo i szczęśliwie nawet jak nie jest perfekcyjnie. Bo wówczas jest prawdziwie – a to zaczynam sobie cenić ponad wszystko i rozkoszować się tym.
Mam bardzo zuchwały plan na to by skupić wokół tego bloga najlepszych czytelników – ale nie idealnych. Bezczelnie chcę otaczać się ludźmi, którzy chcą się rozwijać, chcą każdego dnia pracować nad sobą i chcą wiedzieć, że nie są w tym sami. Natomiast nie będzie tu idealnie – trochę less than perfect. Blog ten jest miejscem gdzie będę dzielić się z Wami szczerze zarówno tym co sprawia mi trudności i wymaga wysiłku w zmianie na lepsze jak i tym co mnie inspiruje i zachwyca.

Do spotkania z Tobą chciałam się perfekcyjnie przygotować. Wiedzieć o psychologii i o człowieku wszystko, nauczyć się pisać świetne teksty, które swoim kunsztem będą sprawiały Ci przyjemność jak będziesz je czytać oraz koniecznie schudnąć. Przygotowania zajęły mi już lata a ja oddalałam się idealnej wizji odsuwając coraz bardziej w przyszłość moment startu. Ciekawość ludzi zaprowadziła mnie na psychologię.  To najlepsza decyzja jaką podjęłam. Chociaż nie jest idealna – bo zdecydowanie podjęta zbyt późno. Perfekcyjny plan zakładał, że będę dzielić się wiedzą, popartą dyplomami, ugruntowaną. Ale nie chcę już dłużej czekać. Dlatego oto jest Less than perfect.

Dlaczego pod postami daję swoje zdjęcia? Bo każda kobieta chce być piękna. Nie znam kobiety, która nie chciałaby mieć pięknych zdjęć. Pozowanie do zdjęć i uśmiechanie się do Was przed aparatem to świetna zabawa i jednocześnie terapia dla kobiecości, którą polecam każdej z Was. Dając sobie przyzwolenie, że może być less than perfect – chcę się tym bawić. Pamiętajmy, że to tylko od nas zależy czy poczujemy się piękne.

Sama jestem w ciągłym rozwoju. Już wiem, że to się nigdy nie skończy. Ale jest to bardzo przyjemna droga i mam ogromną nadzieję, że przyłączysz się do mnie. Że wspólnie uda nam się codziennie kreować ciekawą i uśmiechniętą rzeczywistość.Tutaj jest miejsce by dzielić się swoimi sukcesami ale i porażkami. Bo są one integralnym elementem drogi ku lepszemu. Jeśli okaże się, że mój plan działa – za rok powinnam mieć fajnego bloga, którego będziesz czytelniczką by zmieniać się wspólnie ze mną każdego dnia na lepszą wersję siebie.

***

Mam chrapkę na doskonałość

Co budzi u mnie złość

Bo to przecież czysta zuchwałość

Psia kość!!

***