Targi Beauty Days

Targi Beauty Days 2018 to jedno z większych wydarzeń w branży beauty w Polsce. Pojechałam na nie by usłyszeć od specjalistów czym jest dla nich piękno. Według definicji z wikipedii piękno to “pozytywna właściwość estetyczna bytu wynikająca z zachowania proporcji, harmonii barw, dźwięków, stosowności, umiaru i użyteczności, odbierana przez zmysły”. Piękno jest pojęciem tak ulotnym, że badaniem jego najczęściej zajmują się filozofowie i artyści. Na codzień poszukujemy go my – kobiety. Bo każda kobieta chce być piękna. I każda jest. Ale nie każda czuje się piękna.
I w tym jest problem. Czy znasz kobietę, która jest piękna a ma całą listę zastrzeżeń do siebie? Jestem pewna, że tak. A czy Twoim zdaniem piękne oznacza idealne? Zapewne nie. To skąd takie niezrozumienie?  Bycie less than perfect pozwala w zupełności być piękną. Potwierdzają to eksperci. Pytałam ich o piękno podczas targów Beauty Days, które odbyły się w ostatni weekend w Ptak Warsaw Expo pod Warszawą. Ponieważ zawsze będę powtarzać, że piękna kobieta to zadbana kobieta – pojechałam na Targi by poszukać najlepszych kosmetyków do zadbania o siebie.

Targi były pełne ekscytujących przeżyć. Najdłużej w mej pamięci pozostanie spotkanie z Bradem Pittem. Nie wierzycie? Zobaczcie sami:). Dajcie znać jak się Wam podobał vlog.