Influencer Live Poznań 2019

Influencer Live Poznań – wydarzenie na którym fajnie było być. Tyle indywidualności, tyle osób wywierających wpływ na odbieraną rzeczywistość – a wszyscy byli zgodni. Wszyscy na temat weekendu mieli takie samo zdanie.

Jakie?

ŻE na tegorocznej edycji Influencer Live Poznań było merytorycznie, ciekawie bo z ciekawymi ludźmi a do tego pyszna kawa. Ten vlog to nie rzetelne dziennikarstwo z merytoryki tego wydarzenia – bo było tyle rozmów i paneli do wysłuchania – że wykonalność była na poziomie kręcenia video z własnego wesela. Więc jeżeli chcecie się ze mną przejechać do Poznania to miłego oglądania a merytorykę macie tu: 

Dumna jestem z siebie, że nawet takiej rangi wydarzenie nie zburzyło mojej regularności w przyjmowaniu witamin z SUNDOSE. Zdrowie na pierwszym miejscu. Codziennie przyjmuję dobraną dokładnie do mojego zapotrzebowania mieszankę witamin, minerałów, probiotyków, kwasów omega – 3 oraz antyoksydantów. A to wszystko po to by pozbyć się chronicznego zmęczenia, które przypałętało się do mnie. Jeżeli Wam również temat zdrowia jest bliski a nie znacie się na suplementacji i nie chcecie metodą prób i błędów testować swojego zdrowia to przekazuję Wam link do ankiety medycznej Sundose: 

Na kod PERFECT WOMAN – otrzymujesz 50 zł na pierwsze zakupy.