życzę Ci szczęścia

Wszystkie lata dziecięce i dorosłe czekałam na magiczne momenty. To dziecięce wyczekiwanie było takie pełne ufności i wiary w to, że życie każdego jest pełne cudownych, niemożliwych do logicznego wyjaśnienia momentów. W dorosłym życiu już to oczekiwanie okupione było myślami, że to wytwór niedostatecznej dorosłości. Ze to ośmieszające, że rozglądam się za cudownością. Jednak magia zadziała się dziś. życzę Ci szczęścia.

Wydawało się, że już lepiej być nie może. Morze, plaża, piasek, spacer. Słońce i wiatr uzupełniające się wzajemnie by było idealnie. Jeszcze dodatkowo fale rozbijające się o nogi przynosząc ukojenie i świeżość.

W tym samym momencie uwagę naszą przykuł woreczek leżący zupełnie osamotniony. Zbyt szybko ciekawość wzięła górę by nawet zastanawiać się co jest w środku, i czy w ogóle. Jednak wygląd woreczka zdradzał, że kiedyś była w nim biżuteria.

W woreczku znaleźliśmy zawieszkę w kształcie puzzelka z liścikiem.

Jeśli to znalazłeś to życzę Ci szczęścia.

Piękne. Ktoś puścił w świat szczęście. Zechciało ono przyjść też do mnie. W czasie kiedy mocno myślami jestem przy blogu wierzę, że to dobry znak, pełen magii. Drobiazg a dodał mi otuchy i wiary w całe przedsięwzięcie. Przecież nie codziennie znajduje się szczęście.

Wierzę też, że szczęścia nie można zatrzymać na zawsze.

Nie chciałam też go trzymać tylko dla siebie.

Dlatego puściłam je dalej.

Wierzę, że długa droga przed nim.

Życzę Ci szczęścia!

szczęście szczęście szczęście szczęście szczęście szczęście szczęścieszczęście szczęście szczęście szczęście