skincode

Kobiety są jak wino. Im starsze tym lepsze kosmetyki powinny używać. Już w niepamięć puściłam czasy kiedy to w drogerii chwytałam poza koszykiem pełnym kolorówki krem, który akurat był w promocji. Łza też mi się kręci w oku, że tak niedawno, niczym wczoraj kupowałam sobie na 25 urodziny pierwszy krem pod oczy. Pamiętam, że to było dopiero co. Dziś jest jednak inaczej. Dziś koncentruję się na poszukiwaniach wszystkiego co przedłuży mi młodość. Proszę, nie karzcie mi się poprawiać i mówić dosłownie, że ten wiek w którym się znajduję, to już jest opóźnianiem starości a nie przedłużaniem młodości. Bo ja jednak będę się upierać za przedłużaniem młodości bo od dłuższego już czasu bardzo rozważnie podchodzę do tematu pielęgnacji. Każdy dzień opóźnienia dla kolejnej zmarszczki jest dla mnie na wagę złota. Dlatego podpytuje kosmetyczki, szukam informacji w internecie jak opóźnić procesy starzenia. Zadanie mam o tyle utrudnione, że w sieci śledzę mnóstwo wspaniałych dziewczyn będących kosmetycznymi guru – ale dziewczyny są młodziutkie i podpatruję u nich wszystko, ale nie pielęgnację. Bo przed nimi i ich skórą jeszcze długa droga do takich potrzeb jakie ma już moja. A , że ja jestem zachłanna na tą młodość to potrzebuję pewniaków jak Skincode.  ( #skincodepoland )

Jeżeli Wam również zależy na przedłużeniu młodości to koniecznie musicie wypróbować kremy szwajcarskiej firmy Skincode. Ja używam Skincode Cellular Anti-Aging Cream na dzień i na noc oraz krem pod oczy Skincode cellular wrinkle prohibiting eye serum. Nawilżenie macie zagwarantowane od pierwszego muśnięcia. A moja skóra już umie odpowiadać od pierwszego kontaktu czy jej coś odpowiada czy nie. Najbardziej jest mi wdzięczna za natychmiastowe uczucie ukojenie. Moja skóra twarzy i ja to uwielbiamy. A przy tym kremie zawiadamia mnie o rozkoszy dwa razy dziennie.

To było o odczuciach więc możecie uznać to za subiektywne podejście do Skincode.

Dlatego teraz porcja wiedzy:

Producent Skincode zapewnia, że krem walczy ze starzeniem się skóry tam, gdzie ten proces się rozpoczyna czyli na poziomie komórkowym. Zawarty w kremach kompleks ACR wspomaga regenerację komórek. 

Składniki aktywne Skincode Cellular Anti-Aging Cream to kompleks ACR, Dermaxyl™, witaminy C i E, dziurawiec zwyczajny, masło shea.

Również rozpływam się nad serum pod oczy. Ta okolica szczególnie u mnie pracuje bo wciąż się śmieję. Dlatego nie mogę sobie pozwolić by skórę wokół oczu zostawić bez wsparcia. A przecież ze śmiechu nie zrezygnuję. Do tego moje zadanie jest utrudnione przez to, że mam tak delikatną skórę wokół oczu, że wiele kosmetyków mnie uczula. Ale nie to serum. Kropelka go wystarczy by koił wyśmiane okolice oczu. Nie żartuję!

Składniki aktywne Skincode cellular wrinkle prohibiting eye serum.to: kompleks ACR, wyciąg z kory jesionu, kofeina, hialuronian sodu, Cytobiol Lumin Eye.

Już po dwóch tygodniach pielęgnacji mogłam zauważyć, że skóra stała się bardziej napięta. A wiecie – u mnie się to już samoistnie nie dzieje:)) więc jedynie za to mogą odpowiadać te kosmetyki. Nawet fryzjerka ostatnio mnie skomplementowała, że mam piękną cerę. Zatem efekty są nawet widoczne dla postronnych osób.

Kosmetyki dostępne są w aptekach. Nie należą do najtańszych. Ale tak jak wspomniałam – dla mnie młodość jest na wagę złota i to jest inwestycja której nie mogę przełożyć na przyszłą dekadę. Nie wiem jak Ty:)

Więcej o kosmetykach Skincode znajdziesz na stronie: https://skincode.com.pl/pl/

Skincode