Endermologia LPG

Odchudzanie. Wymarzona figura. To takie proste. Czyżby?  Chcę mieć smukłe ciało, elastyczną skórę –  nie narzucającą się z informowaniem wszystkich ile to dokładnie mam lat. I nie wiem jak Wam – ale u mnie od samego marzenia niewiele się zmienia. Testowałam już różnie formułowane prośby, które z wielką pieczołowitością wysyłałam do wszechświata.

I nic.

Jakby to powiedzieć. Znowu oczywista oczywistość, prawda przekazywana z pokolenia na pokolenie wzięła górę. Bez pracy nic się nie zadzieje. Bez wysiłku nic do nas nie przyjdzie samo. Odchudzanie też nie!

Jednak proszę nie kończ jeszcze czytania. Bo wiem jak czasami może drażnić to co wiemy a co wszelkimi sposobami staramy się obejść. A może nie chcesz czytać tego co oczywiste? Ja jednak nie widzę tego tematu aż tak katastroficznie – i chcę Ci pokazać jak ja radzę sobie z ciężką orką (lubię czasami podramatyzować), która ma mi pomóc wyglądać dobrze.

Otóż pierwszym i najważniejszym dla mnie czynnikiem decydującym o sukcesie w dążeniu do jakiegokolwiek celu jest nastawienie. Jeżeli widzę tylko trud i morderczy wysiłek przed sobą – to na niezbyt długo wystarczy mi motywacji by utrzymać zaangażowanie. Będę się teraz kurczowo trzymać tematu odchudzania, wyglądu i sylwetki – ponieważ idzie wiosna, a po niej zawsze niespodziewanie zaskakuje mnie czas wakacji, kostiumów kąpielowych i bikini.

Wizualizacja planowanych efektów z pewnością podnosi samopoczucie – jednak tak jak już wspomniałam – może okazać się niewystarczająca.

Zatem jak ułożyć to wszystko by te wakacje w końcu były naszymi wakacjami? Odchudzanie czas zacząć!

ODCHUDZANIE – systematyczny ruch

Proponuję polubić się z systematycznością. Mam nadzieję, że nie powielacie mojego błędu młodości kiedy to odrzuciłam systematyczność w całej rozciągłości swojego życia. Argumentowałam to tym, że nie przypadłyśmy sobie do gustu od pierwszego wejrzenia. Była chyba za bardzo angażująca i wymagająca. Frywolność mnie kupiła całą sobą. Teraz jednak chcę ograniczyć kontakty z tą drugą a naprawić błędy młodości i zbliżyć się do systematyczności.

Postanowienie dotyczy systematycznych ćwiczeń. Karnet mam. Drogę na siłownię znam. Już tak mi wszechświat pomaga, że Zdrofit otworzył mi siłownię niemalże pod domem – bylebym tylko chodziła. Systematycznie.

ODCHUDZANIE – zdrowe odżywianie

Do tego odżywianie. Wiem, znowu nie zaskoczyłam Cię jakąś rewelacyjną nowością. Mało tego – nie polecam żadnej konkretnej diety. A najgorsze jest to, że nie mam w zanadrzu żadnej diety cud. Ani takiej co w 3 dni zrobi cuda, ani takiej nawet tygodniowej – no chyba, że moja autorska – Jak schudnąć 8 kg w ciągu dnia? 

Swoją drogą ile to człowiek musiał się nagłodzić, nakupować książek, eliminować a to tłuszcze a to gluten, a to być na samych białkach by znowu wrócić głównie na tłuszcze. Wszystko po to, by odkryć to co powszechnie znane, już od szkoły podstawowej, że ujemny bilans kaloryczny będzie sprzymierzeńcem naszej sylwetki. A różnorodność przyjmowanych pokarmów uchroni nas przed niedoborami. Tu chciałabym jednak wspomnieć, że te słowa kieruję do osób podobnych do mnie. Czyli osób, które są podatne na nowości dietetyczne, które są całe życie na diecie i wciąż waga złośliwie pokazuje więcej niż docelowo wymarzone. Osób, które dopiero uczą się własnego organizmu co im służy a co nie – a jednak na fali doniesień potrafiły żywić się głównie kaszą jaglaną i ignorować złe samopoczucie, opuchliznę w imię przyszłych efektów. (które oczywiście nigdy nie nadeszły). I jednocześnie nie mówię tego do osób, które są pod okiem dietetyka, lekarza lub takich które mają wiedzę na temat odżywiania i swojego organizmu.

Czyli mamy już jasność co do tego, że bez ruchu i zdrowego odżywiania raczej się nie da na skróty?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi tak – to zdradzę Ci jak można wspomóc i przyśpieszyć te efekty.

ODCHUDZANIE – Endermologia LPG

Bo na to już medycyna estetyczna ma odpowiedź. Zabieg, który próbowałam to endermologia Alliance – skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie.  Zabieg polega na stymulacji tkanek. Jest to bezinwazyjna, mechaniczna stymulacja pobudzająca w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Stymuluje naszą tkankę do lepszej przemiany materii, udrożnia limfę, pobudza tkankę łączną by pobudzić procesy regeneracyjne, odmładzające w naszym organizmie. Efekty?

  • Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową
  • Wygładza cellulit
  • Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Producent urządzeń podaje, że po 12 zabiegach zmniejszenie obwodu talii było na poziomie ok. 5,2 cm. Po 3 zabiegach 67% kobiet stwierdziło wygładzenie cellulitu. Po 3 zabiegach 71% kobiet zauważyło poprawę jędrności skóry (2016 endermologie Badanie Dermscan).

Pamiętajmy – efekty te osiągnięto przy zastosowaniu diety i ruchu ( czyli dokładnie to od czego zaczęłam post). Samo korzystanie z zabiegów – oczywiście poprawi parametry – jednak nie będą te efekty tak spektakularne.

Ponadto: wykonanie zabiegów i uzyskanie wymarzonej sylwetki – nie jest nam dane raz na zawsze. To pokazuje, że zabieg jest naprawdę zdrowy. Nie robi cudów – które potem okazuje się, że mają skutki uboczne dla naszego zdrowia.

A czy działa? Sam zabieg był bardzo przyjemny. Nacieramy ciało w miejscach newralgicznych specjalnym balsamem. Następnie ubieramy się w kostium przeznaczony do tego zabiegu. Muszę powiedzieć, że wbicie się w ten kostium stało się dla mnie dodatkowym czynnikiem motywującym. Od sesji fotograficznej w tym kostiumie dzieli mnie jeszcze kilka zabiegów:)). Od momentu położenia się – zaczyna się przyjemny, zupełnie bezbolesny zabieg.

To odróżnia ten zabieg od zabiegu bańką chińską. Maszyna do tego zabiegu dokładnie drenuje tylko i wyłącznie obszary na głębokości na której znajduje się tkanka tłuszczowa. Siniaki i wybroczyny po bańce chińskiej świadczą, że jednak do rozerwania tkanek dochodzi też na innych poziomach.

Leżąc komfortowo, z uczuciem bardzo przyjemnej delikatnej stymulacji pojawiały się myśli – Czy to coś daje?. Skoro nic nie czuję? Moje ciało zapamiętało ból przy bańkach sugerujący odrywanie mięsa od kości (aaaałłłłłłććććć) . A tu nic. Tak mi się przynajmniej wydawało.

W domu poczułam „drenowane miejsca”. Nie był to ból. Bardziej uczucie „zruszenia”. Procesy, które tam zachodziły wspomogłam wizualizacją jak właśnie obumierają tam komórki tłuszczowe i znikają. Ale nagroda była następnego dnia. Wstałam z uczuciem tak niesamowitej lekkości nóg, że tylko egzaminy powstrzymały mnie przed biegiem wokół Warszawy:)).

Zabieg polecam. Jedyny mankament (jak to bywa) to cena. Jednak jeżeli możesz sobie pozwolić to jest to bardzo fajny zabieg wspomagający odmładzanie i wyszczuplenie. Ruch, dieta, endermologia – to dla mnie przepis idealny.

 

Endermologia LPG Endermologia LPG Endermologia LPGEndermologia LPGEndermologia LPG Endermologia LPG Endermologia LPG

 

 

Endermologia LPGEndermologia LPG