Lepsze życie - Katarzyna Sadowska

Dziś zaczynam lepsze życie. Czego możecie się zatem spodziewać na moim blogu i kanale Youtube?

Otóż od teraz! i  Regularnie (obiecuję)! spodziewajcie się udokumentowania mojej drogi pełnej sukcesów ale i pewnie porażek do wymarzonego życia. Mam nadzieję, że będzie to inspirujące dla Was, motywujące i, że przyłączycie się. 

Droga po lepsze życie będzie obejmowała pracę na takich polach jak: zdrowie zarówno fizyczne jak i mentalne. Do tego zaliczam również zdrowe ale i pełne kreatywności jedzenie. Bo nikomu nie muszę przecież mówić, że jesteśmy tym co jemy i jak jemy. Tak. O zdrowiu myślę już od jakiegoś czasu. Zobacz więcej tu. Teraz jednak czas działać.  Proszę nie oceniaj mnie – jestem tylko człowiekiem.   Do dwóch razy sztuka:)

Za najcenniejszy swój organ postrzegam mózg. Jemu też będę chciała poświęcić więcej uwagi. Głęboko wierzę w neuroplastyczność. Dlatego pomimo wejścia w wiek kiedy to już liczba nowych połączeń neuronalnych ma się zmniejszać ja właśnie teraz moje neurony wezmę do wiwatu.

Bo nie ma nic lepszego jak uczenie się nowych rzeczy. Miałam przyjemność doświadczyć jak jest to trudne. Z jednej strony jak nierozruszane struktury schematycznie funkcjonują przez co nie podsuwają do głowy nowych pomysłów a z drugiej jakie to angażujące i wybijające z rytmu. To co się u mnie nie zmieniło to wiara w to, że wyrzucanie mózgu z rutyny ma nieopisane korzyści.

Kreatywność. To nie jest coś z czym się rodzimy. Zaproszę ją do siebie do codziennych zadań. W końcu to jak robimy cokolwiek tak robimy wszystko, prawda?

To czym będę się zajmować w najbliższym czasie to nauka efektywności, planowania, zarządzania sobą. Mam tyle wiedzy, której nie miałam okazji jeszcze przećwiczyć. A Autorzy zapewniają o poprawie jakości życia dzięki prezentowanym przez siebie metodom. Dlaczego mam im wierzyć na słowo? Ty też nie wierz ani im ani mi – a raczej zobacz jak u Ciebie to zadziała.

Tak wygląda mój plan. Zaczynam dziś. Z tym co mam. Z miejsca w którym jestem. Wykonałam już sporą drogę by otworzyć się na miłość do siebie, do świata. Teraz chcę bardziej postawić na działanie. A Ty? Ja jutro będę już o jeden dzień bliżej od wymarzonego życia, ale też będę po dniu przeżytym świadomie, z miłością.

Jak Ci się podoba mój plan? Wchodzisz w to? Teraz nie będzie łatwo. To wiem.  Ale najbardziej ciekawi mnie co będzie potem? A Ciebie?

MAM NA SOBIE:

SWETER – RESERVED

SPÓDNICA – RESERVED

BUTY – NIKE

Lepsze życie Katarzyna Sadowska Lepsze życie Katarzyna Sadowska Lepsze życie Katarzyna Sadowska Lepsze życie Katarzyna Sadowska Lepsze życie Katarzyna Sadowska Lepsze życie Katarzyna SadowskaLepsze życie Katarzyna SadowskaLepsze życie Katarzyna Sadowska Lepsze życie Katarzyna Sadowska