Będąc dzieckiem chciałam być dorosła. Chciałam by w końcu Rodzice nie siedzieli mi na głowie z lekcjami. Nie wiem jak Wy ale ja ciągle słyszałam no ucz się, ucz się.

Teraz mnie zdarza się tymi słowami gonić Wiktorię do lekcji co znaczyłoby, że mam tę swoją dorosłość. I nie da się polemizować z tym, że ma ona odzwierciedlenie w latach. Ale to wcale nie oznacza, że dorosłam.

Urzekła mnie koszulka z NA-KD Adultish. Bo właśnie od niedawna dorośleje. A co to oznacza? To, że wzięłam życie w swoje ręce. Z pełną odpowiedzialnością. To nie znaczy, że się nie lękam. Ale tak jak na dorosłego przystało – rozważam za i przeciw, konsekwencje, opcje i wybieram to co wydaje mi się w danym momencie najlepsze.

Dlatego odmładzam się poprzez dojrzewanie dopiero teraz w okolicach 40-tki. I dlatego godnie noszę koszulkę Adultish.

A jak jest z Wami?

Czy zdarza się Wam zrzucać winę na innych? Za spóźnienia, za gorsze wyniki, za zmęczenie? Czy winny jest zawsze świat, czynniki zewnętrzne bądź sąsiad, koleżanka lub motorniczy? Jeżeli tak – to koszulka Adultish Wam się przyda byście pamiętali, że naprawdę wiele zależy od Was.

Czy w sytuacji kiedy czegoś nie wiecie – zdarza Wam się siadać, zakładać ręce i czekać aż ktoś za Was coś zrobi? Jeżeli przypominasz sobie taką sytuację – koszulka Adultish przypomni Ci, że masz wszystko co potrzebujesz, żeby poradzić sobie samodzielnie.

A może Wy znacie jeszcze inne sytuacje, które świadczą o tym, że pomimo wieku metrykalnego ludzie zachowują się niekoniecznie dojrzale?

NA-KDKoszulka: NA-KD