Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz - Katarzyna Sadowska

Dobra energia przyciąga dobrą energię – dlatego ten wpis kierowany jest do Wszystkich Wspaniałych Kobiet – bo nastała Era Nowych Kobiet – ruch założony przez Joannę Przetakiewicz. Projekt Era Nowych Kobiet działający w całej Polski i jeszcze szerzej powstał by wspierać Kobiety w budowaniu poczucia własnej wartości. Innymi słowy – Era Nowych Kobiet to PROJEKT SZCZĘŚCIE.

Era Nowych Kobiet – gdzie szukać informacji?

O samym ruchu znajdziesz informacje tutaj: (strona internetowa w budowie).

Grupę cudownych Kobiet wśród których znajdziesz wsparcie, gdzie możesz podzielić się swoją historią lub pomóc komuś – znajduje się tu – koniecznie dołącz.

Dodatkowo, nieważne gdzie mieszkasz – sprawdź – bo zapewne już Kobiety w Twojej okolicy Cię poszukują i czekają na Ciebie by być razem lokalnie.

Tutaj masz listę Lokalnych Grup stworzonych w ramach projektu Era Nowych Kobiet a nowych miejsc przybywa:).

Ponieważ ta wspaniała inicjatywa dotyczy szczęścia i poczucia własnej wartości to wiecie, że są to tematy, którymi żyję i którym się poświęcam bez reszty. Dlatego niemożliwością było bym nie została liderką Warszawską. To zobowiązuje. Dlatego Kobiety – jeżeli widzicie  obszar w którym mogłabym Wam pomóc – dawajcie znać.

W niedalekiej przyszłości spodziewajcie się szkoleń. Program ich właśnie teraz powstaje – więc jeżeli macie tematy
w których chciałybyście popracować ze mną – nie zwlekajcie tylko odzywajcie się do mnie. Kiedy będzie lepszy czas na zmianę jak nie teraz? Wszystko zaczyna się od małego pierwszego kroku – może być nim Twoja wiadomość do mnie, przyłączenie się do grupy, zrobienie dziś – teraz – czegoś dla siebie.

„Jak wynika z badań WHO, Polki są na ostatnim miejscu w Europie jeśli chodzi o akceptację samych siebie. Polki siebie nie doceniają oraz rzadziej myślą o sobie i swoich fizycznych potrzebach niż mężczyźni. Zatracają się w poczuciu obowiązku bycia najlepszą matką, żoną, przyjaciółką, sąsiadką, skupiając całą swoją energię na zmaganiach z trudem codziennego życia. „ – dalej czytaj na https://www.facebook.com/pg/eranowychkobiet/about/?ref=page_internal